Jesteś tu:
>
>
Ogólnopolski Program Zdrowie Medycyna i Farmacja Roku 2016
Ogólnopolski Program Zdrowie Medycyna i Farmacja Roku 2016

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłasza rozpoczęcie Ogólnopolskiego Programu Zdrowie Medycyna i Farmacja Roku 2016.

Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej konferencji, zaplanowanej w Polskiej Agencji Prasowej S.A.


Program ma na celu selekcję i promocję najlepszych placówek medycznych, gabinetów medycyny estetycznej oraz farmaceutyków, sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w Polsce.


Laureaci Godła: Centrum Medyczne Roku 2016, Medycyna Estetyczna Roku 2016, Placówka Stomatologiczna Roku 2016, Przychodnia Roku 2016 spełniają najwyższe standardy w świadczeniu usług medycznych. To profesjonalna i przyjazna obsługa, nowoczesne i komfortowe placówki o dostosowanej do jakości usług polityce cenowej. To miejsca bezpieczne, godne zaufania i polecenia.


Laureaci Godła Farmaceutyk Roku 2016, Sprzęt Medyczny Roku 2016, Sprzęt Rehabilitacyjny Roku 2016 to producenci gwarantujący swoim odbiorcom funkcjonalne, nowoczesne, niezawodne i przede wszystkim bezpieczne produkty.


Do konkursu firmy mogą zgłosić się samodzielnie, wypełniając i wysyłając do nas zgłoszenie; za pośrednictwem partnera branżowego lub uzyskać nominację, przyznaną bezpośrednio przez organizatora konkursu.


Firmy zgłoszone do tytułu zostaną zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu w procesie certyfikacji.


O wynikach każdy laureat zostanie poinformowany listownie.


Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca firmy i przedsiębiorstwa w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.


Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl.


Serwis diabetologiaonline.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

diabeTECH
Nota prawnaPolityka prywatnościRedakcja serwisuKontakt z redakcjąMapa serwisuZgłoś uwagi