Jesteś tu:
>
>
>
Diabetes Innovations Day
Diabetes Innovations Day

DID 2017
Żyjemy w czasach, w których z jednej strony cukrzyca nazywana jest epidemią XXI w. i nic nie wskazuje na to, by tendencja ta została zatrzymana, z drugiej jest to czas niezwykle bogaty w nowe możliwości, kiedy to w sukurs diabetykom i ich rodzinom przychodzi nie tylko medycyna, ale także nowoczesna technologia.

Nawet teraz, gdy przeglądasz tę stronę, zarówno wybitni inżynierowie skupieni wokół wielkich koncernów, jak i zapaleni ideowcy rozwijające własne start-upy pracują nad tym, by życie ludzi z cukrzycą było bardziej komfortowe i bezpieczne, a choroba mniej uciążliwa.
Do znanych wszystkim diabetykom pojęć: „pompa insulinowa”, „pen”, „wstrzyknięcia” dochodzą nowe: „zautomatyzowane algorytmy”, „wbudowany Bluetooth”, „aplikacja na smartfona”, „czujnik glukozy noszony pod skórą”, „skanowanie”.

Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy na pierwszy Diabetes Innovations Day, który odbędzie się 18 listopada w Warszawie. Wydarzenie przybliży zarówno lekarzom, jak i pacjentom nowoczesną technologię w służbie medycynie, a zwłaszcza diabetologii. Będzie innowacyjnie, nowocześnie, ale jednocześnie przystępnie i przede wszystkim z myślą o pacjentach i ich rodzinach. Zapraszamy!
 
Znasz nowoczesne rozwiązania, które chcesz polecić innym?
Chcesz poznać ich rzeczywistą wartość z punktu widzenia lekarza diabetologa?
Chciałbyś wystąpić i opowiedzieć o swoich doświadczeniach?
Prowadzisz projekt, który chciałbyś zaprezentować?
 
Napisz do nas!
did@diabetologiaonline.pl

Spotkanie będzie miało formę forum dyskusyjnego łączącego twórców nowych technologii z pacjentami i środowiskiem medycznym.

Pod patronatem:

             
Nota prawnaPolityka prywatnościRedakcja serwisuKontakt z redakcjąMapa serwisuZgłoś uwagi