Jesteś tu:
>
>
Unikatowe wydarzenie dla lekarzy, pielęgniarek i pacjentów – 20-21.10.2017 r. Zarezerwuj termin
Unikatowe wydarzenie dla lekarzy, pielęgniarek i pacjentów – 20-21.10.2017 r. Zarezerwuj termin
Redakcja serwisu

Szanowni Państwo,

Dziesięcioletnia historia Warszawskich Spotkań Diabetologicznych utwierdza nas w przekonaniu, że inicjatywa lekarzy z Mazowsza przypadła Państwu do gustu i z roku na rok cieszy się niesłabnącym uznaniem w środowisku medycznym.

Za każdym razem dokładamy wszelkich starań, by stworzyć dla Państwa program obejmujący najważniejsze tematy z praktyki lekarza. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom próbujemy także integrować środowisko lekarskie i  zapraszamy specjalistów z innych dziedzin medycyny. Wszyscy wiemy jak wymagającą chorobą jest cukrzyca i jak niezbędne jest interdyscyplinarne podejście i współpraca pomiędzy specjalistami.

W nadchodzącym roku chcemy iść o krok dalej i do wspólnej dyskusji zaprosić pielęgniarki oraz pacjentów. W obecnej sytuacji, przy tak lawinowo rosnącej liczbie chorych, pielęgniarka jest nieodzownym ogniwem spójnej i skutecznej opieki diabetologicznej. A głos pacjentów wydaje się w tej dyskusji być najważniejszy, gdyż to oni są w stanie najlepiej wskazać swoje potrzeby, oczekiwania i bolączki.

Proponujemy Państwu niezwykłe wydarzenie adresowane do lekarzy, pielęgniarek i pacjentów, które umożliwi szeroką dyskusję nad poprawą skuteczności i jakości opieki diabetologicznych
I Forum „Diabetologii na co dzień”
I X Jubileuszowe Warszawskie Spotkania Diabetologiczne
Warszawa, 20-21 października 2017 roku.
 
Chcemy, by to wydarzenie stało się platformą do wymiany wiedzy i doświadczeń. Zależy nam, by naprawdę odpowiadało na Państwa potrzeby, dlatego zwracamy się prośbą o zgłaszanie tematów, które zdaniem Państwa warto będzie omówić.

Będziemy wdzięczni za każdą sugestię i propozycję.
Propozycje tematów należy przesyłać do 31.03.2017 na adres redakcja@diabetologiaonline.pl

Nota prawnaPolityka prywatnościRedakcja serwisuKontakt z redakcjąMapa serwisuZgłoś uwagi