Jesteś tu:
>
>
>
Stypendia SŁODYCZY WIEDZY. Nabór wniosków 7 edycji.
Stypendia SŁODYCZY WIEDZY. Nabór wniosków 7 edycji.
Redakcja serwisu

SŁODYCZ WIEDZY to Ogólnopolski Program Stypendialny realizowany przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą. Rozpoczyna się nabór wniosków na stypendium dla diabetyków w ramach 7 edycji programu.

Stypendium może otrzymać każdy uczeń chory na cukrzycę. Jest przyznawane w trzech kategoriach – szkoły podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.
Stypendium jest wyróżnieniem indywidualnym dla uczniów, którzy pomimo trudności wynikających z borykania się z poważną chorobą wyróżniająco radzą sobie z nauką. Stypendium SŁODYCZ WIEDZY może otrzymać uczeń, który w danej kategorii szkolnej uzyska najwyższą średnią ocen na świadectwie z ostatniego roku.

Kandydatów do stypendium może zgłaszać zainteresowany kandydat lub jego opiekun prawny (w przypadku dzieci do 18 roku życia). Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do 31 sierpnia 2016
Aby zgłosić się do Programu Stypendialnego SŁODYCZ WIEDZY:
1. zapoznaj się z Regulaminem POBIERZ REGULAMIN
2. wypełnij Wniosek POBIERZ WNIOSEK
3. wyślij wypełniony Wniosek wraz z kopią świadectwa i kopią orzeczenia o niepełnosprawności lub innego dokumentu potwierdzającego fakt choroby
Wypełnione zgłoszenia na udostępnionych formularzach prosimy przesyłać pocztą do Biura Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą, ul. Młyńska 17, 44-100 Gliwice.
Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 sierpnia 2016. O przyznaniu stypendiów na podstawie przesłanych zgłoszeń zdecyduje Zarząd Towarzystwa do końca września.
Powodzenia!!!!
Więcej informacji na stronie: http://mojacukrzyca.pl/slodycz-wiedzy/

diabeTECH
Nota prawnaPolityka prywatnościRedakcja serwisuKontakt z redakcjąMapa serwisuZgłoś uwagi