Jesteś tu:
>
>
>
Zapraszamy na XVI Zjazd Naukowy PTD
Zapraszamy na XVI Zjazd Naukowy PTD
Informacja prasowa
Szanowni Państwo,

w dniach 21-23 maja 2015 roku zapraszamy do Wrocławia na XVI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Szczegółowe informacje na temat programu naukowego XVI Zjazdu PTD znajdą Państwo tutaj. Informacje o opłatach i możliwości rejestracji znajdą Państwo odpowiednio tutaj (opłaty) i tutaj (rejestracja).

Zjazd odbywać się będzie w Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej 1 w pobliżu wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego. Na teren zjazdu można będzie swobodnie dotrzeć komunikacją miejską - zarówno autobusami, jak i tramwajami. Więcej informacji o lokalizacji i dojeździe na teren Zjazdu znajdą Państwo tutaj.

Organizatorzy Zjazdu liczą, że przygotowany przez czołowych polskich diabetologów program naukowy Zjazdu wraz z możliwością praktycznego jej wykorzystania zainspiruje wszystkich uczestników. Wierzą również, że Gości urzeknie gorąca, pulsująca kulturą atmosfera Wrocławia, gdzie najpiękniej kwitną w maju bzy i kasztany w parkach, że zachwycił ich piękno wrocławskich mostów zawieszonych jak girlandy nad spokojnym nurtem Odry oraz oczaruje ich piękno Starego Miasta z bijącym sercem kościołów Ostrowia Tumskiego.

Zapraszamy do Wrocławia!


Portal diabetologiaonline.pl objął XVI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego patronatem medialnym.

diabeTECH
Nota prawnaPolityka prywatnościRedakcja serwisuKontakt z redakcjąMapa serwisuZgłoś uwagi