Jesteś tu:
>
>
>
Miłe Panie, teraz nasze zdrowie!
Miłe Panie, teraz nasze zdrowie!

W zabieganym dzisiejszym świecie wydaje ci się, że nie masz czasu dla siebie. Dlatego zrób sobie prezent z okazji Dnia Kobiet i pomyśl o swoich potrzebach!
Zapewne słyszałaś jak ważne są badania cytologiczne, ale na ogół brak ci motywacji, by w końcu wyjąć z szuflady zaproszenie na cytologię, które dawno temu przyszło do Ciebie pocztą. Obejrzyj więc ten film: http://koalicjarsm.pl/video-zadna-polka-nie-musi-umrzec-z-powodu-raka-szyjki-macicy...-18.html. Jeśli nie robiłaś cytologii dłużej niż rok – umów się na wizytę i zrób badanie, a potem, w poczuciu dobrze spełnionego zadania, zrób sobie przyjemność i kup jakiś szałowy ciuch czy kosmetyk.
W ramach Populacyjnego Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy raz na 3 lata możesz zrobić cytologię bezpłatnie. Adresy gabinetów, gdzie możesz to zrobić, znajdziesz na stronie www.polecamcytologie.pl.
Polska Koalicja na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy, podejmująca działania, by doprowadzić do stworzenia kompleksowego programu zdrowotnego w tym zakresie, przekazała Ministrowi Zdrowia propozycje zmian w programie profilaktyki raka szyjki macicy. Jeżeli uda się je wdrożyć, mniej Polek będzie chorować i umierać z tego powodu.
Każdy może poprzeć działania Koalicji, wystarczy wejść na stronę www.koalicjarsm.pl. Profilaktyka raka szyjki macicy nie powinna być troską samych ginekologów – to sprawa nas wszystkich. Każdy, komu zależy na tym, by Polki przestały umierać z powodu nowotworu, któremu tak łatwo można zapobiec dzięki edukacji, szczepieniom i efektywnemu skriningowi cytologicznemu, może dołączyć do tych, którzy popierają Koalicję, http://koalicjarsm.pl/wesprzyj-nas.html.
 
Opracowano na podstawie materiałów Polskiej Koalicji na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy.
diabeTECH
Nota prawnaPolityka prywatnościRedakcja serwisuKontakt z redakcjąMapa serwisuZgłoś uwagi